Zastosowanie

SCD ProBio Original®

SCD ProBio Original®

KULTURY MATECZNE

Poprawa jakości gleby, neutralizacja odorów, higienizacja pomieszczeń.
Certyfikat: PZH/HT-2508/2011


SCD ProBio Original® to jedna z kilku kompozycji matecznych pożytecznych mikroorganizmów opracowanych przez Amerykanina Matthew Wood’a, z której wytwarzane są wyroby gotowe do użycia jak np. EmFarma™.

W skład SCD ProBio Original® wchodzi wiele szczepów powszechnie występujących w naturalnym środowisku mikroorganizmów: bakterii fotosyntetyzujących, bakterii kwasu mlekowego, promieniowców, drożdży i grzybów fermentujących. Są one tak dobrane, że każdy z elementów spełnia ściśle określoną funkcję, wzajemnie uzupełniając się i wzbogacając w działaniu.

Mikroorganizmy wchodzące w skład SCD ProBio Original® są głównie organizmami fakultatywnie beztlenowymi, które w procesach metabolizmu uwalniają wolny chemicznie tlen.
Preparat SCD ProBio Original® jest żółtobrunatną cieczą o pH 3–3,5, o słodko-kwaśnym smaku i zapachu kwasu chlebowego lub fermentującego soku owocowego.

Najprostszą formą roboczą Kultur Matecznych SCD ProBio Original® jest Ema – preparat, który każdy zainteresowany użytkownik może samodzielnie namnożyć na własne potrzeby, na podstawie instrukcji ProBiotics™ Polska.


 

   


Gdzie kupić

Wszystkie preparaty dostępne są w naszym sklepie stacjonarnym: Częstochowa
Ul. Dekabrystów 33 lok.15
Tel. 505 028 455

oraz w sklepie internetowym:
Jaśmin Mydlarnia